předvýběr.cz

Bankovní poradce pro významné podnikatele

Zveřejněno 11.02.2020

Pro našeho klienta, bankovní institut působící na českém kapitálovém trhu, hledáme kandidáty na pozici Bankovní poradce pro významné podnikatele.

Co od Vás očekáváme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání ideálně ekonomického zaměření (není podmínkou)
  • Máte zkušenosti v oblasti poskytování služeb a prodeje ve firemním segmentu
  • Orientujete se v podnikatelském prostředí, znáte principy podnikových financí
  • Rádi komunikujete s klienty a hledáte řešení

Co budete dělat

  • Budete se starat o svěřené portfolio klientů (firemní segment s obratem do 60 mio)
  • Budete se s klienty setkávat na osobních schůzkách, poznávat blíže fungování společností a plány do budoucna
  • Stanete se odborníkem na oblast investičních úvěrů, provozního financování a dalších bankovních produktů našich dceřiných společností
  • Budete pomáhat klientům s nastavením optimální finanční strategie

Co Vám nabízíme

  • Atraktivní odměnu za Vaši dobrou práci (mzda je složena z fixní a variabilní složky)
  • Zázemí a přátelský tým na pobočce
  • Šéfa, který se s Vámi podělí o své zkušenosti
  • Plně hrazené 100 Kč stravenky
  • Zlatá karta (s cestovním pojištěním pro rodinu a asistencí pro auto i domácnost) a zaměstnanecké bankovní produkty (vč. hypoték)
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny na zotavenou
  • 6720 bodů/Kč ročně do Cafeterie na zdraví, volný čas i vzdělávání a slevy u partnerů
  • Odměnu za doporučení nového kolegy
  • Možnost využít služební zařízení i pracovat na svém telefonu, na který přispějeme
  • Místo výkonu práce: Znojmo

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.