předvýběr.cz

Servisní mechanik pracovních plošin

Zveřejněno 10.02.2020

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá pronájmem pracovních plošin, hliníkových pojízdných věží, schodišťových věží a malých věží, hledáme vhodné uchazeče na pozici Servisní mechanik pracovních plošin.

Náplň práce

  • Servis pracovních plošin na naši provozovně
  • Servisní výjezdy ke strojům na zakázkách u našich zákazníků (celá ČR)
  • Závozy pojízdného lešení dodávkou, práce ve skladě

Požadujeme

  • Vzdělání SP elektro nebo strojní, případně SOU obor automechanik či autoelektrikář
  • Praxe v oblasti jakékoliv servisní činnosti a zkušenosti s hydraulikou výhodou
  • ČJ, AJ na jakékoliv úrovni velkou výhodou
  • Obecné technické znalosti
  • Uživatelskou znalost práce s PC
  • Řidičské oprávnění skupiny B (skupiny BE, C, CE výhodou)
  • Schopnost samostatné i týmové práce

Nabízíme

  • Práci na HPP
  • Benefity - mobil, notebook, služební auto
  • Místo výkonu práce: základna společnosti Praha 10