předvýběr.cz

Investiční specialista

Zveřejněno 07.02.2020

Pro našeho klienta, bankovní institut působící na českém kapitálovém trhu, hledáme zajímavé kandidáty na pozici Investičního specialisty

Koho hledáme

  • Baví Vás komunikovat s lidmi a jsou Vašim koníčkem investice a pojistné produkty?
  • Máte rychlé a logické uvažování? Pak hledáme právě Vás!

Co budete dělat

  • Poskytovat podporu bankovním poradcům v oblasti investičních a pojistných produktů
  • Pomáhat a podporovat bankovní poradce ve zlepšování odborných prodejních dovedností, poskytování zpětné vazby
  • Vytvářet návrhy finančních plánů po naše klienty s cílem naučit to i bankovní poradce
  • Mít zodpovědnost za odborný a profesní rozvoj bankovních poradců
  • Mít spoluzodpovědnost za plnění obchodního plánu v oblasti depozitních, investičních a pojistných produktů
  • Aktivně ve spolupráci s bankovními poradci vyhledávat nové obchodní příležitosti

Co Vás čeká na začátku

  • Absolvujete školení, kde se seznámíte s našimi produkty a procesy
  • Spolu s koučem/mentorem si osvojíte jednání s klienty a spolupráci s kolegy

Co od Vás očekáváme a čím nás potěšíte

  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Znalost bankovních produktů a služeb (primárně investiční a pojistné produkty), postupů a systémů
  • Všeobecný ekonomický přehled
  • Znalost prodejních procesů a principů obsluhy klientů a schopnost aktivně je využívat v praxi
  • Schopnost motivovat a předávat své znalosti a dovednosti
  • Schopnost řešit konfliktní situace s externími klienty
  • Prezentační dovednosti
  • Vyjednávací schopnosti

Co u nás získáte

  • Atraktivní odměnu za Vaši dobrou práci (mzda je složena z fixní a variabilní složky)
  • Zázemí a přátelský tým na pobočce
  • Šéfa, který se s Vám podělí o svoje zkušenosti
  • Bohatou nabídku benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky v hodnotě 100 Kč, zvýhodněné zam. podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty (včetně hypoték), příspěvky na penzijní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie
  • Lokalita pracoviště: Havlíčkův Brod,Žďár nad Sázavou, Bystřici nad Pernštejnem, Ledeč a Světlou nad Sázavou, Chotěboř, Nové Město na Moravě a Velké Meziříčí