předvýběr.cz

Prodejce stavebních strojů

Zveřejněno 06.02.2020

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá prodejem a servisem stavebních strojů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Prodejce stavebních strojů.

Náplň práce

  • Péče o stávající i nové zákazníky
  • Pravidelná obchodní jednání s klienty
  • Zodpovědnost za plnění nastavených cílů
  • Vytváření a zpracování nabídek a poptávek

Požadavky

  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Tah na branku, sebedisciplína
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost práce na PC (MS Office atd.)
  • Praxe na obdobné pozici výhodou

Nabídka

  • Práce na HPP/IČO
  • Zajímavé platové ohodnocení dle zkušeností
  • Zaškolení, zvyšování kvalifikace
  • Perspektiva stabilního zaměstnání
  • Auto, mobil a další benefity
  • Místo výkonu práce: Jižní Morava