předvýběr.cz

Přípravář výroby/Technolog - Uhlířské Janovice

Zveřejněno 06.02.2020

Pro našeho klienta, společnost, která zajišťuje komplexní služby pro průmysl a energetiku v oblasti snižování hluku, hledáme Přípraváře výroby.

Náplň práce

  • Zpracování výkresů pro výrobu
  • Tvorba nástřihových plánů
  • Rozpis materiálu z výrobních výkresů
  • Provádění výstupní kontroly výrobků
  • Vytváření podkladů pro dokumentaci kvality výrobků
  • Zajišťování externích NDT kontrol výrobků

Očekáváme

  • SŠ/VŠ vzdělání (technického směru)
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Znalost práce v AutoCADu a Excelu
  • Znalost práce v Inventoru či obdobného 3D modeláře výhodou (možnost zaškolení)

Nabízíme

  • Zaměstnání ve stabilní společnosti působící na trhu od roku 1992
  • Práce, kde vidíte konkrétní výsledky
  • Zaškolení od zkušených kolegů samozřejmostí
  • Mobilní telefon k soukromým účelům
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky 90 Kč
  • Plat 28 – 35 000 Kč (dle zkušeností)
  • Pracovní doba 6-14:30h (možnost upravit dle potřeby)
  • Pracoviště: Uhlířské Janovice

Společnost provádí měření a modelování hluku, akustické studie. Vyrábí tlumiče hluku, akustické zástěny, akustické kryty a kontejnery, zvukové izolace, protihlukové – neprůzvučné dveře.

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.