předvýběr.cz

Montér klimatizace

Zveřejněno 29.10.2019

Pro našeho klienta, společnost, která nabízí tepelná čerpadla, klimatizace, vzduchotechniku, čističky vzduchu, ale také zajišťuje montážní práce, servis a údržbu všech nabízených zařízení, hledáme vhodného kandidáta na pozici Montér klimatizace.

Náplň práce

  • Servisní prohlídky, dodávky a montáž klimatizačních zařízení split, multisplit a tepelných čerpadel a vzduchotechniky
  • Budete zodpovědný za servisovaní, údržbu HVAC produktů a zařízení na daných projektech a spokojenost zákazníka
  • Budete identifikovat, analyzovat, diagnostikovat a opravovat systémy a produkty u zákazníka
  • Budete provádět preventivní údržbu, výměny a úpravy podle potřeb nebo žádostí zákazníka
  • Budete provádět instalace u zákazníka

Požadujeme

  • Alespoň středoškolské vzdělání pro zpracování a realizaci výše citovaných činností
  • Vyučení v oboru chlazení nebo vzduchotechniky výhodou (znalost problematiky chlazení u absolventů ze studia stačí)
  • Vyhláška č. 50
  • Svářečský průkaz - výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita
  • Fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav
  • Praxe v oboru výhodou

Nabízíme

  • Práci na HPP
  • 4 týdny dovolené + 5 dní sickdays
  • Zajímavou práci na projektech dodávek TZB a klimatizačních zařízení
  • Fixní plat s bonusovou složkou na bázi měsíčních výsledků
  • Nestereotypní práce (každá zakázka je řešena na základě požadavků zákazníka)
  • Malý a přátelský kolektiv
  • Zaměstnanecké bonusy (stravenky aj.)
  • Možnost ubytování pro zaměstnance
  • Místo výkonu práce Praha