předvýběr.cz

Topič a obsluha výměníkových stanic

Zveřejněno 24.01.2020

Pro našeho klienta, společnost, která je dodavatelem tepelné energie, elektrické energie a zemního plynu, hledáme vhodného kandidáty na pozici Topič a obsluha výměníkových stanic.

Náplň práce

  • Obsluha a údržba plynových kotelen a výměníkových stanic

Základní požadavky

  • Vyhláška 18/1979 Sb. 4. třída - parní kotle se jmenovitým množstvím vyráběné páry do 8 t/h (včetně)
  • Vyhláška 18/1979 Sb 4. třída – horkovodní kotle s tepelným výkonem do 5,8MW (včetně) a všechny ostatní kotle kapalinové
  • Oprávnění k obsluze plynových zařízení
  • Oprávnění k obsluze tlakových nádob stabilních
  • Instalatérské a topenářské dovednosti
  • Samostatnost a flexibilita
  • Bezkonfliktnost
  • Řidičský průkaz B
  • Trestní bezúhonnost
  • Výhodou bydliště Praha plus dostupné okolí

Nabízíme

  • Zázemí zavedené a prosperující firmy
  • Hlavní pracovní poměr
  • Základní plat, po zapracování flexibilní prémie podle kvality odvedené práce až do výše 25 % základního platu
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Věrnostní odměny
  • Nástup možný ihned
  • Místo pracoviště Praha 4