předvýběr.cz

Koordinátor (Dispečer) servisu

Zveřejněno 23.09.2019

Pro našeho klienta, společnost, která je významným dodavatelem dřevoobráběcích strojů a technologií, hledáme pracovníka na pozici Koordinátor (Dispečer) servisu.

Náplň práce

  • přijímání a vyhodnocování nových požadavků (email, telefon), zadávání do interního systému
  • plánování výjezdů techniků (cca 8 osob) dle požadavků zákazníků s ohledem na optimalizaci tras techniků
  • asistence obchodnímu oddělení v servisních otázkách
  • specifikace a zasílání nabídek na náhradní díly
  • zasílání nabídek na servis
  • příprava dílů pro servisní techniky
  • emailová a telefonická komunikace se zákazníky
  • komunikace s dodavateli (tuzemsko i zahraničí)

Požadujeme

  • vzdělání v technickém oboru (strojírenství, elektro, apod.)
  • všeobecné technické povědomí
  • dobrou znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook)
  • řidičský průkaz sk. B
  • spolehlivost a pečlivost
  • znalost AJ (min. na úrovni písemné komunikace emailem; lépe alespoň základní konverzace po telefonu)

Výhodou jsou předchozí zkušenosti s

a) prací v servisním oddělení

b) prací na dřevoobráběcích nebo kovoobráběcích strojích (seřizování, obsluha, programování, apod.)

Nabízíme

  • zajímavou a různorodou práci s nejmodernějšími technologiemi v oboru
  • příjemný pracovní kolektiv
  • mzdu v rozsahu 35 – 45 tis. hrubého měsíčně dle schopností
  • možnost školení v zahraničí
  • podpora kvalifikačního růstu
  • podpora vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, práce na PC, apod.)
  • pracovní dobu: PO-PÁ od 7:00 do 16:00 hod nebo od 7:30 do 16:30 hod
  • Místo pracoviště: Praha Kyje

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.