předvýběr.cz

Produktový specialista – region Východní Čechy

Zveřejněno 20.01.2020

Pro našeho klienta, mezinárodní obchodně-technickou společnost, která svým klientům dodává komponenty pro průmyslovou automatizaci, hledáme Produktového specialistu.

Náplň práce

Vaším úkolem bude zejména péče a udržování vztahů se stávajícími zákazníky. Budete převážně v kontaktu s konstruktéry jednoúčelových strojů, technology, vývojáři a údržbami výrobních podniků, kterým budete poskytovat plnou technickou podporu a navrhovat vhodná řešení v oblasti pneumatických systémů.

Požadujeme

  • SŠ/ VŠ vzdělání technického zaměření
  • Nadšení pro techniku
  • Znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
  • Dobré komunikační schopnosti – osobní schůzky u klientů
  • Orientace na zákazníka a konzultace jeho potřeb
  • Schopnost dotahovat věci do konce
  • ŘP sk. B, cestování v rámci Východních Čech

Nabízíme

  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti s příjemným pracovním kolektivem
  • Kvalitní, technicky velmi zajímavé a žádané produkty s velkým potenciálem od renomovaných světových výrobců s předním postavením na trhu
  • Seberealizaci, profesní i osobní rozvoj a růst (zahraniční školení)
  • Zajímavé a motivující finanční ohodnocení (30 – 40 000 Kč fixní plat + neomezené bonusy dle prodeje)
  • Notebook, telefon a osobní automobil i k soukromým účelům
  • Práce na home-office (práce v terénu, přítomnost v kancelářích v rámci celofiremních porad 1x měsíčně)
  • Působnost: Východní Čechy

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou