předvýběr.cz

Administrativní podpora kanceláře - Office manager

Zveřejněno 27.01.2020

Pro našeho klienta - společnost, která se zabývá montáží klimatizací, tepelných čerpadel a velkoobchodem s náhradními díly pro klimatizace a tepelná čerpadla hledáme vhodné kandidáty na pozici Administrativní podpora kanceláře - Office manager.

Náplň práce

  • Zajištění potřebné administrativy kanceláře – objednávky, fakturace
  • Organizace kanceláře a montážních techniků, administrativní podpora
  • Provoz skladu (výdej, příjem )

Požadujeme

  • Praxe na administrativních pozicích vítána
  • Základní technické myšlení
  • Řidičský průkaz sk. B výhodou
  • AJ výhodou
  • Ochota zdokonalovat se ve své práci, flexibilita, zodpovědnost

Nabízíme

  • Zajímavou práci na HPP, která Vám nabízí možnost osobního růstu
  • Mobilní telefon, sick days
  • Místo výkonu práce: Praha 4