předvýběr.cz

Automechanik - Praha

Zveřejněno 17.01.2020

Pro našeho klienta, společnost, která se se pohybuje na trhu prodeje a servisu osobních a užitkových vozů již od roku 1991, hledáme vhodné kandidáty na pozici Automechanik. Do portfolia našeho klienta patří autorizovaný prodej a servis značek ŠKODA, Volkswagen, Volvo, Opel, Kia, Renault a Dacia a autorizovaný servis značek Audi a Chevrolet.

Náplň práce

  • stanovení způsobu opravy
  • posuzování opotřebení a funkční způsobilosti automobilu
  • provádění oprav
  • výměna dílů a součástí
  • údržba, prohlídky a záruční opravy
  • diagnostika
  • dodržení standardů výrobce
  • přezouvání pneu, měření geometrie

Požadujeme

  • vyučení v oboru
  • praxe výhodou
  • ŘP sk. B
  • spolehlivost
  • chuť do práce

Nabízíme

  • práci v jedné z největších rodinných společností v ČR
  • moderní zázemí autorizovaného servisu
  • možnost dalšího vzdělávání a firemního růstu
  • fungující kolektiv lidí, které práce baví
  • individuální přístup ke každému zaměstnanci
  • příspěvek na stravování
  • Multisport karta (s minimálním doplatkem)
  • příspěvek na dovolenou
  • možnost zaměstnanecké půjčky
  • možnost dlouhodobého zvýhodněného pronájmu vozu s následným odkupem
  • zvýhodněný nákup vozu
  • velmi výhodné opravy vlastních vozů a vozů rodinných příslušníků
  • dny zdravotního volna
  • možnost vstupu do Aquapalace Čestlice a další kulturní a zábavní možnosti
  • místo výkonu práce: Praha

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.