předvýběr.cz

Servisní technik/ Technik zkušební a kalibrační laboratoře

Zveřejněno 16.01.2020

Pro našeho klienta, českou obchodní společnost, která výhradně zastupuje řadu významných světových výrobců laboratorní techniky, hledáme nového kolegu na pozici Servisní technik s přesahem na pozici Manažera kvality zkušební a kalibrační laboratoře.

Společnost nabízí komplexní služby pro malé i velké projekty od předprodejní poradenství a přes dodání zboží včetně spotřebního materiálu, instalací a zaškolení, autorizovaného servisu, validací, revizí a dalších služeb vlastní akreditované zkušební a kalibrační laboratoře.

Náplň práce

  • instalace a samostatný servis specializovaných laboratorních přístrojů u zákazníků, na území České republiky
  • činnost v rámci akreditované zkušební a kalibrační laboratoře – provádění měření v oblasti teplot a parametrů technologií pro čisté prostory, příprava a zpracování protokolů, na území České republiky
  • činnost na pozici manažera kvality – správa dokumentace systému kvality firmy, komunikace a jednání s externími partnery
  • instalace a aktualizace softwarového vybavení dodávaných přístrojů a síťových instalací
  • zaškolování koncových uživatelů
  • vytváření servisních nabídek, technická podpora zákazníků
  • mailová a případně telefonická komunikace s technickou podporou výrobců v anglickém jazyce
  • účast na školeních u zahraničních partnerů v anglickém jazyce
  • spolupráce s obchodním oddělením na řešení projektů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického nebo přírodovědného směru
  • praxe s provozováním a servisem elektromechanických zařízení
  • vyhláška 50/78 Sb. min. §6
  • komunikativní znalost angličtiny
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • hlubší znalost práce s PC a sítěmi, výhodou znalost SQL a hlubší znalost MS Excel
  • flexibilitu, aktivní přístup k práci, ochota cestovat
  • dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • týmové zaměření, chuť k dalšímu vzdělávání

Nabízíme

  • samostatnou pozici na HPP ve stabilní společnosti (25 let na trhu)
  • práce v profesionálním týmu s unikátními technologiemi
  • příjemné pracovní prostředí v klidné části obce
  • pracovní kolektiv cca 25 osob
  • příznivé finanční ohodnocení + roční bonus až do výše 13. a 14. platu
  • možnost profesního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování - stravenky, příspěvek na dovolenou a příspěvek na další vzdělávání
  • automobil i k soukromému užívání, mobil, notebook
  • nástup dle dohody
  • kanceláře: Čestlice, působnost: celá ČR

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.