předvýběr.cz

Servisní technik - klimatizační a teplovzdušné automaty

Zveřejněno 14.01.2020

Pro našeho klienta, společnost, která dodává klimatizační a teplovzdušné automaty v mobilním a stacionárním provedení pro efektivní vytápění a klimatizování, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní technik - celá ČR.

Náplň práce

  • Servis, opravy a montáže klimatizačních odvlhčovacích a teplovzdušných automatů a tepelných čerpadel
  • Komunikace s dodavateli a se zákazníky
  • Cestování za zákazníky a poskytnutí servisu v rámci ČR
  • Práce s technickou dokumentací

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru (ideálně chlaďař, instalatér nebo elektro)
  • Praxe v oboru velkou výhodou
  • Ochota pracovat, učit se novým věcem, zodpovědnost, flexibilita,
  • ŘP B
  • Vyhláška 50 par. 5 podmínkou

Nabízíme

  • Práci na HPP, případně IČO
  • Služební auto, telefon, stravenky, penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Celá ČR, sídlo Praha – Letňany