předvýběr.cz

Projektový manažer pro vývoj softwaru

Zveřejněno 13.01.2020

Pro našeho klienta, společnost, která je velmi zkušená ve vývoji 3D softwarů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektový manažer pro vývoj software.

Náplň práce

  • Navrhování nové generace medicínského 3D softwaru dle požadavků zákazníka ve spolupráci s vývojovým týmem
  • Řízení jeho tvorby, vývoje a dodání
  • Spolupráce s naším partnerem na definování nových funkcí a plánování v souladu s jeho strategickými cíli
  • Společně s vývojovými týmy implementování nové funkce - zajistit, aby tým porozuměl specifikaci
  • Koordinace vývoje SW a dohled nad jeho dlouhodobě udržitelnou kvalitou a uživatelskou přívětivostí
  • Studování nové technologie a postupů

Požadujeme

  • Min. bakalářské vzdělání, v IT oboru – velkou výhodou
  • Znalost a porozumění metodám agilního vývoje
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni – slovem i písmem
  • Vynikající organizační a komunikační schopnosti bez nutnosti využívat formální autoritu
  • Alespoň základní znalost principů počítačové grafiky a zpracování obrazu
  • Analytické myšlení
  • Zájem o techniku a trendy
  • Chuť učit se
  • Zkušenosti s vývojovým cyklem softwaru, od plánování a implementaci až k dodání produktu
  • Schopnost čelit technickým výzvám souvisejícím s vývojem 3D softwaru a hledat pro ně vhodná řešení

Nabízíme

  • Práci na HPP v rostoucí společnosti zabývající se vývojem jedinečných produktů
  • Zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností a schopností
  • Příležitost pro kariérní růst a seberealizaci, práce na zajímavých projektech, které pomáhají lidem
  • Podporu dalšího vzdělávání hrazeného firmou
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Home office (dle domluvy) nebo práci na částečný úvazek (3-4 dny v týdnu)
  • Malý tým, kde lidé spolu vzájemně komunikují, podporují se a řeší společné projekty
  • Notebook, telefon
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Místo výkonu práce: Brno

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.