předvýběr.cz

Obchodní zástupce pro oddělení "svařovacích materiálů"

Zveřejněno 10.01.2020

Pro našeho klienta, společnost, která je ve svém oboru globální jedničkou na poli technologií s kombinovanými kompetencemi v oblasti surovin, jejich zpracování a se svými výrobky patří k hlavním partnerům automobilového a spotřebního průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní zástupce pro oddělení "svařovacích materiálů".

Náplň práce

  • aktivní vyhledávání potencionálních zákazníků
  • péče o stávající svěřenou klientelu společnosti
  • nabídka a prodej produktů
  • plnění stanovených obchodních plánů
  • reporting

Požadujeme

  • znalost v oboru svařovacích technologií
  • zodpovědnost
  • ochota cestovat i do zahraničí
  • výborné komunikační znalosti
  • vysoké pracovní nasazení
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost Microsoft Office
  • znalost AJ nebo NJ
  • výhodou znalost prostředí SAP

Nabízíme

  • přátelskou atmosféru
  • příjemný pracovní kolektiv založený na vzájemné spolupráci a důvěře
  • dovolená 5 týdnů
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • dlouhodobý kontrakt
  • místo výkonu práce: Morava