předvýběr.cz

Servisní a montážní technik – chladící technika.

Zveřejněno 10.01.2020

Pro našeho klienta, společnost, která je autorizovaným specialistou a distributorem tepelných čerpadel a klimatizací značky Samsung, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní a montážní technik – chladící technika.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Montáž a servis zařízení přímo u zákazníka
  • Diagnostika poruch a závad, následné řešení
  • Preventivní, záruční prohlídky a revize
  • Zpracování podkladů o provedené práci
  • Komunikace se zákazníky i kolegy

POŽADAVKY

  • Vyhláška 50/1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice
  • Certifikát MŽP kategorie I (F-plyny)
  • Zkušenost s montáží a opravami chladírenských zařízení
  • ŘP skup. B
  • Časová flexibilita, zodpovědnost
  • Čistý TR

NABÍDKA

  • Práce na HPP/ŽL
  • Velmi zajímavé platové ohodnocení
  • Mobilní telefon, notebook
  • Stravenky
  • Home Office
  • Školení na centrále Samsungu v Amsterdamu
  • Působnost: Čechy, nejvíce Praha a okolí
  • Kancelář: Praha 10 – Strašnice

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2019 Sb. ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.