předvýběr.cz

Referent(ka) stavebního úřadu

Zveřejněno 08.01.2020

Pro našeho klienta, město ve Středočeském kraji, hledáme vhodné kandidáty na pozici Referent/ka stavebního úřadu.

Náplň práce

  • Projednávání žádostí o územní souhlasy
  • Vedení jednotlivých řízení na úseku stavebního řádu
  • Ohlašování jednoduchých staveb, terénních úprav, zřízení a udržovacích prací
  • Vedení jednotlivých stavebních řízení pro stavby, terénní úpravy a zařízení
  • Povolení užívání a odstraňování jednoduchých staveb, terénních úprav a zařízení
  • Nařízení odstraňování staveb, terénních úprav a zařízení
  • Provádění výkonu stavebního dozoru a zvláštních pravomocí stavebního úřadu
  • Vedení řízení k povolení výjimek z vyhlášky 268/2006 Sb., o technických požadavcích na stavby
  • Provádění kontrolních prohlídek staveb z podnětu dotčených orgánů a ostatních orgánů státní správy

Požadujeme

  • Požadavek na vzdělání:
- Střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví
- Vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví
- VŠ vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu a ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru
  • Způsobilost k právním úkonům
  • Bezúhonnost
  • Zkoušky zvláštní odborné způsobilosti na úseku stavebního řádu, případně na úseku územního rozhodování, dle stavebního zákona – výhodou
  • Znalost práce s PC
  • Přehled v legislativě ČR (stavební zákon)
  • Flexibilita, přesnost a spolehlivost, psychická odolnost, komunikační a organizační schopnosti
  • ŘP skupiny B

Nabízíme

  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Nástup dohodou
  • Místo výkonu práce: Klecany

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.