předvýběr.cz

Projektant ocelových konstrukcí

Zveřejněno 08.01.2020

Pro našeho klienta, firmu, která je významným dodavatelem průmyslových kotlů v oblasti energetiky pro výrobu tepelné a elektrické energie, mimo jiné s využitím ekologických technologií, hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektant ocelových konstrukcí.

Náplň práce

  • Zpracování statických posudků ocelových konstrukcí kotlů, obslužných plošin a dalších technologických konstrukcí
  • Speciální analýzy konstrukcí – dynamické výpočty, seizmické analýzy, analýzy únavové životnosti
  • Posudky existujících konstrukcí
  • Vypracování projekční dokumentace ocelové konstrukce do úrovně Basic Design
  • Úzká spolupráce s technickým oddělením
  • Zpracování podkladů pro navazující profese
  • Podpora nabídkové a projekční činnosti v oblasti návrhu provedení a ocelových konstrukcí
  • Autorský dozor

Požadavky

  • Min SŠ stavební, VŠ stavební se zaměřením na konstrukční analýzy - výhodou
  • Znalost postupů při návrhu nosných ocelových konstrukcí
  • Znalost některého z programů Scia Engineer, Advance Steel, IdeaRS, MS Office, AutoCad, ANSYS, MathCAD
  • Komunikační schopnosti, asertivita, schopnost řešení problémů, rozhodnost a týmová práce
  • Ochota občasných výjezdů po ČR a do zahraničí
  • Aktivní znalost anglického či ruského jazyka -výhodou
  • Praxe v oblasti návrhu ocelových konstrukcí - výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B - výhodou
  • Autorizace v oboru Statika a dynamika staveb - výhodou

Nabízíme

  • Práci na HPP ve stabilní a rostoucí české společnosti
  • Nadstandardní platové ohodnocení dle zkušeností
  • Roční odměny dle výsledků projektů
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sickdays
  • Pružná pracovní doba
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na dětskou rekreaci
  • Penzijní spoření
  • Firmou hrazené jazykové kurzy
  • Vhodné i pro absolventy VŠ
  • Místo výkonu práce: Brno