předvýběr.cz

Projektant železničních sdělovacích a zabezpečovacích zař.

Zveřejněno 07.01.2020

Pro našeho klienta, společnost, která realizuje všechny stupně projektu v oblasti zabezpečovací a sdělovací techniky pro dráhy, vlečky, metro, silniční signalizaci apod., hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektanta železničních sdělovacích a zabezpečovacích zařízení.

Náplň práce

  • Projektování železničního sdělovacího zařízení v oblastech: kabelizace (místní, dálková) včetně přenosových systémů; vnitřní sdělovací zařízení (vnitřní instalace, ITZ, EPS, EZS, atd.); informační zařízení (rozhlas pro cestující, informační a kamerový systém); rádiové spojení (TRS, GSM-R), rádiové plánování; dálková kontrola a ovládání vybraných sdělovacích zařízení; železniční zabezpečovací zařízení staniční, traťová, přejezdová
  • Hledáme odborníky i na jednotlivé oblasti projektování
  • Komunikace s klientem (zadavatelem) - na dálku i osobně

Požadujeme

  • Ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru elektro, obor zabezpečovací nebo sdělovací technika - výhodou
  • Orientaci v sektoru sdělovacích zařízení, telekomunikací, přenosů
  • Praxi v oboru a autorizace ČKAIT - výhodou
  • Uživatelskou znalost AutoCADu, Bentley MicroStation - výhodou
  • Schopnost systematické práce
  • Analytické myšlení
  • Schopnost komunikace se zákazníkem
  • Vysoké pracovní nasazení a vlastní iniciativu, ochotu na sobě pracovat
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Flexibilitu a zájem o práci v daném oboru
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Zájem o danou problematiku
  • Řidičský průkaz skupiny B - výhodou

Nabízíme

  • Zajímavou a odbornou práci na HPP u perspektivní a stabilní české společnosti
  • Motivační platové ohodnocení (fix + bonusy dle kvality práce a přístupu)
  • Každoroční odměny
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Služební vůz pro pracovní účely, PC, mobil
  • Možnost práce i na homeoffice - dle zkušeností, schopností a úrovně samostatnosti
  • Možnost kariérního růstu
  • Odborné zaškolení
  • Možnost dalšího osobního rozvoje a profesního růstu, vzdělávací a rozvojové aktivity
  • Příjemné přátelské pracovní prostředí
  • Firemní akce, teambuildingy
  • Vhodné i pro absolventy
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Ostrava