předvýběr.cz

Obchodník/ce - junior pro slovenský trh

Zveřejněno 07.01.2020

Pro našeho klienta, společnost, která je dodavatelem telekomunikačních zařízení, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Obchodník/ce - junior pro slovenský trh.

Požadujeme

  • životní optimismus a nadšení pro obchod
  • ukončené SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe technického nebo ekonomického směru)
  • zájem o počítačové a telekomunikační sítě
  • chuť komunikovat se zákazníky
  • mateřský jazyk – slovenština
  • angličtina pro občasnou komunikaci s dodavateli ze zahraničí a četbu technických článků
  • znalost práce na PC a MS Office
  • řidičský průkaz skupiny ”B”

Náplň práce

  • komunikace se zákazníky a vyřizování jejich požadavků
  • vytvářením nabídek ve spolupráci s kolegy
  • vyřizování objednávek, zápůjček a reklamací zákazníků
  • vytváření pevných vztahů se zákazníky na základě znalosti jejich požadavků
  • občasné služební cesty na Slovensko – konference, školení, meetingy se zákazníky

Nabízíme

  • práce na HPP se smlouvou na dobu neurčitou
  • zajímavé platové ohodnocení (fix + bonusy z prodejů)
  • rozvoj profesionálních dovedností formou řady odborných školení
  • možnost kariérního růstu
  • pomoc při rozvíjení Vašich vizí a nápadů
  • všechny technické novinky v oboru budete vědět první
  • sehraný přátelský kolektiv
  • benefity: notebook, mobil, sleva na firemní produkty/služby, stravenky, vzdělávací kurzy a školení, občerstvení na pracovišti, sickdays, firemní akce, vlastní organizace náplně práce
  • pracovní doba od 8:00 do 17:00 hod.
  • nástup možný ihned
  • pozice vhodná pro absolventy
  • místo výkonu práce: Praha 10 – Záběhlice