předvýběr.cz

Zdravotní sestra - Brno

Zveřejněno 07.01.2020

Do nestátního zdravotnického zařízení, které poskytuje následnou intenzivní péči pacientům, kteří jsou ve stabilizovaném stavu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Zdravotní sestra - Brno.

Kvalitou poskytované péče, špičkovou přístrojovou technikou a snahou se neustále zlepšovat a vzdělávat ve zdravotních službách, nastavujeme tu nejvyšší možnou úroveň komfortu péče o pacienty.

Co Vás čeká

  • Odborná péče na lůžkách NIP a DIOP.
  • Nové a moderní prostory s kvalitním zázemím pro zaměstnance.
  • Smysluplná práce ve zdravotnických službách.

Co očekáváme od Vás

  • Odbornou způsobilost dle zákona 96/2004 Sb
  • VOŠ, popř. SŠ s maturitní zkouškou obor všeobecná sestra/praktická sestra
  • Odpovědnost a profesionální přístup k práci
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Přirozená autorita, kreativita, proaktivita, entuziasmus
  • Schopnost řešit konflikty
  • Schopnost empatie a laskavý přístup ke klientům, výborné společenské vystupování
  • Schopnost práce v týmu

Co Vám nabízíme

  • Možnost flexibilního plánování směn (12hodinové směny)
  • Platové podmínky dle vzdělání a praxe + příplatky za noční a víkendové směny
  • Dovolená 5 týdnů
  • Možnost zajištění ubytování
  • Zajímavé a široké firemní benefity
  • Místo výkonu práce: Brno