předvýběr.cz

Samostatný architekt - projektant

Zveřejněno 11.12.2019

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje služby klientům v oblasti architektury, zpracování projektové dokumentace a řízení stavebních projektů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Samostatný projektant-architekt.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Zpracování projektové dokumentace ve všech stupních
  • Jednání s klienty
  • Jednání s dotčenými orgány st. správy, stavebními úřady
  • Spolupráce s projektanty jednotlivých profesí

POŽADUJEME

  • Vysokoškolské vzdělání architektonického nebo stavebního směru
  • Praxe v oblasti projektování pozemních staveb
  • Znalost Aj na komunikativní pokročilé úrovni (účast na jednáních vedených v AJ) - výhodou
  • Znalost programů AutoCAD, MS Office + Revid výhodou
  • Analytické myšlení, pečlivost
  • Časovou flexibilitu
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Samostatnost

NABÍZÍME

  • Perspektivní práci na HPP v stabilní české společnosti
  • Spolupráci na významných a zajímavých projektech pro významné české i zahraniční klienty
  • Motivující platové ohodnocení (fix + půlroční bonusy)
  • Příspěvek na stravování
  • Práci v mladém kolektivu
  • Flexibilní pracovní prostředí – možnost částečného home office – dle domluvy
  • Možnost odborného růstu
  • Kurz angličtiny – hrazený firmou
  • Místo výkonu práce- Brno

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.