předvýběr.cz

Zubní lékař/ka

Zveřejněno 02.12.2019

Pro našeho klienta, špičkovou zubní ordinaci v centru Prahy, hledáme vhodného kandidáta na pozici Zubní lékař/ka.

Náplň práce

  • Vyšetření pacientů, konzultace, příprava léčebných plánů
  • Stomatologické zákroky – konzervační, protetické, chirurgické
  • Vedení zdravotnické dokumentace

Požadavky

  • VŠ v oboru stomatologie
  • AJ (mírně pokročilý)
  • Profesionální přístup k pacientům
  • Schopnost a ochota se učit novým věcem

Nabízíme

  • Příjemné a moderní prostředí
  • Spolupráci s anesteziologem a dentální hygienistkou
  • Práci se špičkovou technikou (3 operační mikroskopy Zeiss, intraorální skener 3Shape, intraorální RTG v každé ordinaci, piezochirurgie, OPG a CBCT, chirurgický laser a strojová endodoncie)
  • Vysoké mzdové ohodnocení s podílem na zisku – 60 000 – 100 000 Kč/měsíc (základ + procenta) při práci na plný úvazek
  • Možnost práce na zkrácený úvazek
  • Profesní růst, podporu vzdělávání
  • Čtyřruční práci se šikovnou asistentkou, týmovou spolupráci
  • Individuální rozvrh, vlastní organizaci práce
  • Dostatek pacientů
  • Skvělou dopravní dostupnost
  • Benefity: stravenky, příspěvek na vzdělání, sick days, firemní akce
  • Místo výkonu práce: Praha 2 – Nové Město, v blízkosti metra Karlovo náměstí