předvýběr.cz

Produktový manažer - Praha

Zveřejněno 28.11.2019

Pro našeho klienta, společnost, jejíž sortiment je určen především pro výrobce gastronomického vybavení, nářaďového nábytku, kancelářského nábytku, zdravotnického a farmaceutického vybavení a také pro nábytkářský průmysl, hledáme vhodné kandidáty na pozici Produktový manažer – Praha.

Náplň práce

  • zajišťování nákupu svěřeného zbožového portfolia dodavatelů a jeho budování na firemním trhu
  • odpovědnost za řízení skladové zásoby a komunikaci s dodavatelem na operativní bázi
  • zpracování podkladů a tisk katalogu
  • odpovědnost za vedení a správnost informací na webu
  • vyřizování reklamací zboží ze svěřeného portfolia dodavatelů
  • kontrola přijímaného zboží
  • reporting

Požadavky

  • sš vzdělání (technického nebo ekonomického směru výhodou)
  • zvládání práce s 3D modely (výkresová dokumentace)
  • angličtina na úrovni běžné komunikace (psaná i ústní forma)
  • výborné vyjadřovací schopnosti / komunikace / zodpovědnost
  • samostatnost
  • praxe na obchodní pozici výhodou

Nabízíme

  • nadstandardní platové ohodnocení
  • dlouhodobá a stabilní spolupráce
  • práce v menším kolektivu s individuálním přístupem
  • firemní stravování (obědy)
  • cestování do zahraničí a účast na veletrzích
  • školení
  • pracovní pomůcky: auto a telefon po zaškolení, pc
  • místo výkonu práce: Praha - Hovorčovice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.