předvýběr.cz

Podpora zákazníků ekonomického informačního systému

Zveřejněno 28.11.2019

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje komplexní služby především v oblasti zpracování účetnictví a účetního výkaznictví organizačních složek státu, příspěvkových organizací i veřejných vysokých škol, politických stran, občanských sdružení i jiných nevýdělečných organizací, hledáme vhodného kandidáta na pozici Podpora zákazníků ekonomického informačního systému.

Náplň práce

  • komunikace se zákazníky
  • poskytování telefonické, e-mailové i osobní podpory k vyvinutým softwarovým produktům ekonomického charakteru
  • provádění školení uživatelů
  • implementace produktů u zákazníků a spolupráce při vývoji a testování

Požadavky

  • SŠ nebo VŠ vzdělání (ekonomické zaměření výhodou)
  • vyšší uživatelská znalost práce na PC
  • prezentační schopnosti, komunikační schopnosti, samostatnost a preciznost, schopnost logického úsudku
  • alespoň základní znalost účetních a ekonomických postupů, minimálně v rozsahu středoškolského studia ekonomického zaměření
  • znalost ekonomických informačních systémů výhodou

Nabízíme

  • zázemí zavedené firmy v centru Prahy
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody (stravenky, klouzavá pracovní doba, prodloužená dovolená atd.)
  • příjemné pracovní prostředí
  • přátelský kolektiv
  • možnost dalšího vzdělávání
  • nástup ihned/dohodou
  • místo práce výkonu: Praha

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.