předvýběr.cz

C++ vývojář - embedded software

Zveřejněno 27.11.2019

Pro našeho klienta, společnost, která má za sebou více než sedmdesátiletou historii a je i dnes, poměrně unikátně, stále rodinným podnikem a působí na českém trhu již 25 let, hledáme vhodného kandidáta do oddělení vývoje elektroniky, které se zabývá produkty pro RF řízení inteligentních střešních oken, na pracovní pozici C++ vývojář - embedded software

Náplň práce

  • Vývoj embedded softwarových aplikací v jazyce C++
  • Vývoj a spouštění unit testů
  • Tvorba vývojové dokumentace

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oboru elektronika, informatika nebo automatizace
  • Dobrá znalost anglického jazyka
  • Dobrá znalost programování v C++
  • Schopnost týmové práce
  • Min. všeobecná znalost jednočipových mikrokontrolérů a elektronických obvodů
  • Znalost UML výhodou
  • Znalost programování v Pythonu výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Zajímavou a motivující práci s moderními technologiemi v příjemném a dynamickém prostředí mezinárodní společnosti
  • Platové ohodnocení dle zkušeností a schopností
  • Týden dovolené navíc, flexibilní pracovní dobu, notebook, mobilní telefon, stravenky
  • Technické i soft-skills vzdělávání
  • Profesní růst
  • Občasné pracovní cesty do Dánska
  • Místo výkonu práce Brno

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.