předvýběr.cz

Seřizovač

Zveřejněno 06.03.2019

Pro našeho klienta, společnost, která je odborníkem v oblasti svařování, lisování, obrábění, ohýbání a logistiky, hledáme vhodného kandidáta na pozici Seřizovač.

Náplň práce

  • Výměna lisovacích forem
  • Seřizování transferového podavače lisu
  • Práce s řízením lisu – řídící systém Siemens
  • Ovládání automatického transferového lisu
  • Práce ve vícesměnném provoze

Požadujeme

  • Vzdělání v technickém oboru
  • Zkušenosti ve strojním průmyslu jako seřizovač strojního zařízení
  • Jeřábnické, vazačské zkoušky
  • Oprávnění k řízení vysokozdvižných vozíků
  • Vítáme zkušenosti s požadavky z automobilového průmyslu
  • Práce s ovládacími panely (Siemens)
  • Údržba mechanických částí lisu
  • Znalost výstředníkových a hydraulických lisů
  • Nastavení a seřizování transferového podávání na lise
  • Výměna a nastavení lisovacích forem

Nabízíme

  • Práci na HPP
  • Benefity: stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, odměnu za docházku, po roce dovolená navíc a další
  • Místo výkonu práce: Bezděčín, Bakov nad Jizerou

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.