předvýběr.cz

Projektant dopravních staveb-Praha

Zveřejněno 14.11.2019

Pro našeho klienta, mezinárodní projekční kancelář, která se zabývá pozemními stavbami, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Projektanta dopravních staveb-Praha.

Náplň práce

  • Vedení projektu – samostatný projektant (komunikace a letiště)
  • Řízení vztahu s externími subdodávkami
  • Koordinace juniornějších kolegů
  • Kreslení, zpracování průvodní a technické zprávy
  • Jednání s dotčenými orgány státní správy

Požadujeme

  • VŠ/SŠ stavebně-dopravního směru
  • Praxe minimálně 3 roky v projektování dopravních staveb
  • Zkušenost vedení projektů výhodou
  • Autorizace výhodou
  • Znalost jednoho světového jazyka na komunikativní úrovni výhodou
  • Znalost CAD SW (Civil 3D výhodou)
  • Časová flexibilita a oddanost profesi

 Nabízíme

  • Odpovídající mzdové ohodnocení dle zkušeností
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Multisport karta
  • Firemní teambuildingy
  • Služební telefon i k soukromým účelům
  • Místo výkonu práce: Praha 13 – Stodůlky

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.