předvýběr.cz

Technický poradce / Prodejce

Zveřejněno 13.11.2019

Pro našeho klienta, soukromou společnost – výrobce a prodejce v oblasti produktů a vybavení pro chlazení, klimatizace a tepelné čerpadla, hledáme nového kolegu na pozici Technický poradce / Prodejce.

Náplň práce

  • obsluha a technická podpora zákazníků na prodejně
  • příjem, výdej a naskladnění zboží

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (technického oboru výhodou)
  • vztah k technice
  • znalost oboru chladící a klimatizační techniky velkou výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC, znalost softwaru ABRA výhodou, nikoliv podmínkou
  • komunikativnost
  • organizační schopnosti
  • fyzická zdatnost
  • flexibilita

Nabízíme

  • práci v rodinné společnosti s přátelským kolektivem lidí
  • řádné zaškolení a podpora kolegů
  • spolupráce na HPP
  • notebook a mobil i k soukromým účelům
  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce: Praha 3