předvýběr.cz

CNC Soustružník

Zveřejněno 12.11.2019

Pro našeho klienta, který se zabývá výrobou brousicích kotoučů z diamantu a kubického nitridu boru (CBN) pro strojírenský a dřevozpracující průmysl, diamantových orovnávačů, CBN brousicích tělísek, diamantových pilníčků, diamantových past, a dalšího sortimentu, hledáme vhodné kandidáty na pozici CNC Soustružník.

Náplň práce

  • obsluha CNC soustruhu Masturn 550i, řídící systém HEIDENHAIN
  • soustružení ocelových a duralových těl brousicích kotoučů

Požadujeme

  • SŠ nebo SOU
  • spolehlivost a samostatnost
  • orientace v technických výkresech
  • flexibilita
  • manuální zručnost a pečlivost
  • chuť učit se novým věcem
  • výhoda znalost AutoCAD

Nabízíme

  • vhodné i pro absolventy - lze zaučit
  • HPP, přátelský a mladý kolektiv
  • dobré a motivující mzdové ohodnocení
  • zázemí zavedené rodinné společnosti
  • flexibilní pracovní podmínky
  • osobní růst a vzdělávání
  • stravenky
  • příspěvky na dopravu
  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce Petříkov – Praha východ

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.