předvýběr.cz

Logistic and Quality Manager - Automotive

Zveřejněno 11.11.2019

Pro našeho klienta, společnost, která dodává automobilové komponenty, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Logistic and Quality Manager.

Náplň práce

  • Komunikace se zákazníky a podpora ve věcech kvality a logistiky (návštěva montážní linky, řešení nastalé situace a návrh řešení)
  • Řešení problémů s kvalitou na dílech v distribučním centru a zasílání PPM reportů
  • Vyřizování reklamací společně s kolegy v Číně
  • Rozklíčování dobropisů zasílaných od zákazníků skrze kancelář ve Velké Británii a zajistit jejich přeúčtování
  • Reportování fyzické měsíční inventury do Velké Británie a logistikům v Číně
  • Zajištění dostatku dílů na skladě, řešení dodání dílů leteckou cestou s výrobním závodem
  • Účast na jednáních a zkouškách u zákazníků při nových projektech
  • Tvorba a kontrola všech dokumentů potřebných k běhu distribučního centra (balící předpisy, pracovní návody)
  • Řešení dovozu kontejnerů a přehled o jejich stavu (dokumentace k proclení, termíny dodávek)

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (technický obor výhodou)
  • Praxe na obdobné pozici v automobilovém průmyslu výhodou, nikoliv podmínkou
  • Pokročilá znalost anglického jazyka (e-mailová a telefonická komunikace, osobní schůzky)
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Samostatnost a zodpovědný přístup k práci
  • Schopnost se rozhodnout
  • Časová flexibilita a odolnost vůči stresu
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Práce v rostoucí společnosti
  • Možnost osobního a kariérního růstu
  • Flexibilní pracovní doba, možnost home-office
  • Platové ohodnocení na základě zkušeností a praxe
  • Zahraniční cesty (Německo, Slovensko, Polsko, Čína, Španělsko)
  • Odborné zaškolení
  • Nástup: ihned/ dohodou
  • Místo výkonu práce: Osek