předvýběr.cz

Montážní technik – klimatizace, vzduchotechnika

Zveřejněno 07.11.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá prodejem a montáží klimatizací, tepelných čerpadel, vzduchotechniky, jejich servisem a revizemi, hledáme nové kolegy na pozici Montážní technik.

Náplň práce

  • Montáže, instalace a servis klimatizačních jednotek, tepelných čerpadel, vzduchotechniky
  • Další doplňující práce (např. revize)

Požadujeme

  • Vzdělání v oboru elektro nebo chladírenská technika nebo instalatér-topenář
  • Zkušenosti se svářením velkou výhodou
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Vyhláška č. 50 výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Samostatnost
  • Manuální zručnost – zkušenosti ze servisního týmu výhodou
  • Flexibilita

Nabízíme

  • Zázemí rostoucí společnosti
  • Možnost práce na HPP/IČO
  • Odpovídající plat dle zkušeností
  • Mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Možnost využití služebního auta i k soukromým účelům na základě dohody s nadřízeným
  • Příspěvek na důchodové a penzijní pojištění
  • Multisport karta
  • Nástup možný ihned
  • Kanceláře, sklad: Praha 15, montáže v rámci Prahy a okolí