předvýběr.cz

Elektromontér - Praha

Zveřejněno 30.05.2019

Pro našeho klienta, společnost, která je rodinnou elektromontážní firmou se zaměřením zejména na montáž, opravu a údržbu vyhrazených elektrických zařízení bez omezení napětí, hledáme vhodné kandidáty na pozici elektromontér.

Náplň práce

  • Elektromontáž venkovních kabelů NN (nízko napěťový kabel 400V)
  • Zapojování přípojkových skříní (SS102, SS201)
  • Zapojování rozpojovacích skříní (SR302, SR402 …)
  • Montáž zakončení kabelů NN AYKY 3x120+70, 3x185+95, 3x240+120 (koncovek, kabelových ok)
  • Zapojování spojek na kabelu NN (AYKY 3x120+70, 3x185+95, 3x240+120)

Požadujeme

  • Zkušenosti s venkovními elektromontážemi kabelů NN
  • Zkušenosti se zapojením přípojkových skříní, rozpojovacích skříní, montáž zakončení kabelů NN
  • Zkušenosti se zapojením spojek na kabelu NN
  • Zkušenosti s montáží trafostanic - výhodou
  • Spojky na kabelu VN, koncovky na kabelu VN, manipulace a znalost VN - výhodou
  • Minimálně vyhláška 50 §6

Nabízíme

  • Koncem roku 13. plat
  • Průběžné odměny dle speciálních zakázek
  • Osobní přístup
  • Možnost pracovního růstu
  • Průběžná školení placená firmou
  • Možnost půjčení firemního vozu
  • Kolektiv, který se skládá převážně z elektromontérů, techniků a oddělení projekce
  • Konec pracovní doby není určen na minutu, pokud je hotovo možnost odjet dříve domů
  • Místo výkonu práce: Praha 4 – Krč

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor