předvýběr.cz

Řidič vnitrostátní přepravy

Zveřejněno 24.05.2019

Pro našeho klienta, společnost, která je uznávaným specialistou na podlahoviny různých provedení, hledáme zajímavé kandidáty na pozici Řidič vnitrostátní přepravy.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Rozvoz zboží v rámci Čech
  • Nakládky každé ráno pondělí - pátek (volné víkendy i svátky)
  • Návraty odpoledne ten samý den dle rozvozového plánu
  • Manipulace s penězi od zákazníků
  • Spolupráce se zákazníky, skladníky a referentkami

Požadujeme

  • Min. základní vzdělání
  • Praxi v oboru min. 2 roky
  • Řidičský průkaz sk. B a C
  • Platný profesní průkaz a platné zdravotní prohlídky
  • Digitální kartu
  • Dobrý zdravotní stav, spolehlivost, samostatnost a flexibilitu
  • Příjemné vystupování

Nabízíme

  • Práci na HPP ve stabilní české společnosti
  • Motivující platové ohodnocení (fix + bonus dle vlastních výkonů) - vše na pásce ve mzdovém výměru
  • Placené přesčasy
  • Diety v případě výjezdů
  • 5 týdnů dovolené
  • Pracovní oděvy
  • Firemní pojistka na blbost
  • Koncoroční odměna dle výkonů firmy