předvýběr.cz

Obchodní zástupce – divize stavba

Zveřejněno 07.10.2019

Pro našeho klienta, celoevropskou společnost, která se zabývá přímým prodejem spotřebního zboží a nářadí pro profesionální použití v oblastech průmyslu, autoopravárenství a stavebnictví, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní zástupce – divize stavba.

Náplň práce

  • péče o stávající zákazníky
  • vyhledávání nových zákazníků
  • přímý prodej v terénu

Požadujeme

  • zkušenosti na pozici obchodního zástupce
  • vztah k technice
  • zkušenosti s přímým prodejem
  • bydliště v regionu
  • motivaci, profesionalitu projevu a příjemné vystupování
  • nadšení pro techniku či stavařinu velkou výhodou

Nabízíme

  • důkladné zaškolení
  • auto i pro soukromé účely
  • telefon, tablet s klávesnicí
  • 5 týdnů dovolené
  • diety
  • motivační soutěže o zájezdy, slevy na firemní produkty
  • možnost kafeterie, výběru lepšího auta, životního pojištění
  • třísložková motivační mzda bez finančního stropu
  • místo výkonu práce: Plzeňský kraj nebo Mladá Boleslav, Jičín, Poděbrady