předvýběr.cz

Plánovač výroby/ Mistr ve výrobě

Zveřejněno 04.10.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na výrobu a dodávání kompozitních dílů zejména pro závodní vozy, hledáme nového kolegu na pozici Plánovač výroby/Mistr ve výrobě.

Náplň práce

  • Plánování výrobních zakázek
  • Spolupráce s kolegy z výroby
  • Komunikace s dodavateli a zákazníky a vyřizování jejich požadavků
  • Kontrola a vyhodnocování výrobních plánů
  • Kontrola a objednávání materiálu
  • Příprava reportingu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (technického zaměření výhodou)
  • Praxe na obdobné pozici, zkušenosti s kompozitními díly velkou výhodou (nikoliv podmínkou)
  • Zkušenosti s vyjednáváním
  • Znalost anglického jazyka (zejména pro e-mailovou komunikaci) výhodou
  • Časová flexibilita
  • Schopnost diplomaticky vyjednávat

Nabízíme

  • Práce v nejrychleji rostoucí firmě v oboru, která do pár let bude patřit do nejužší špičky na trhu
  • Práce, kde vidíte konkrétní výsledky
  • Možnost profesního růstu
  • Bonusový program na základě dosažených výsledků
  • Nástup možný ihned
  • Pracoviště: Praha 4

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.