předvýběr.cz

Fakturantka/účetní (junior)

Zveřejněno 04.10.2019

Pro našeho klienta, stabilní českou rodinnou spediční a logistickou společnost, hledáme novou kolegyni na administrativní pozici Fakturantka/účetní (junior).

Náplň práce

  • Zpracování a účtování přijatých a vydaných faktur, pokladny, interních dokladů
  • Příprava, zpracování a archivace potřebné dokumentace
  • Komunikace s jinými odděleními/dodavateli pro vyžádání potřebné dokumentace
  • Zpracování účetních dokladů v rámci závěrkových operací
  • Kontrola a odsouhlasení pohledávek a závazků

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání
  • Praxe 1 rok na obdobné pozici výhodou
  • Základní znalost podvojného účetnictví
  • Znalost MS Office na uživatelské úrovni
  • Loajalitu, odpovědnost, pečlivost, ochotu a chuť učit se novým věcem
  • Znalost účetního programu Pohoda výhodou

Nabízíme

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • Samostatnou práci
  • Klouzavou pracovní dobu
  • Místo výkonu práce: Praha 4 - Krč

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor