předvýběr.cz

Skladník - Jesenice u Prahy

Zveřejněno 02.10.2019

Pro našeho klienta, jednoho z největších výrobců bednění a lešení na světě, hledáme kandidáty na pozici Skladník - Jesenice u Prahy.

Náplň práce

  • samostatná práce ve skladu,
  • kontrola zboží,
  • nakládka a vykládka zboží.

Požadujeme

  • dobrý zdravotní stav,
  • spolehlivost a přesnost,
  • směnný provoz (Po - Pá), ranní a odpolední (NE noční, NE víkendy)
  • trestní bezúhonnost,
  • zkoušky VZV výhodou (případně zdarma zajistíme školení a průkaz).

Nabízíme

  • perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti,
  • 13. plat,
  • 5 týdnů dovolené,
  • 3 dny zdravotního volna,
  • placené volno mezi vánočními svátky,
  • občerstvení na pracovišti,
  • stravenky v hodnotě 110,-Kč,
  • a další firemní benefity,
  • místo výkonu práce Jesenice u Prahy.