předvýběr.cz

Senior inženýr kvality

Zveřejněno 01.10.2019

Pro našeho klienta, společnost patřící do německé skupiny Hoberg & Driesch a působící v oblasti automotive, hledáme vhodné kandidáty na pozici Senior inženýr kvality.

Náplň práce

  • Kontakt se zákazníky a dodavateli
  • Řízení neshodného produktu (řešení zákaznických reklamací)
  • Vzorování nových dílů a rekvalifikace
  • Účast při zavádění a zlepšování vnitřních procesů

Požadujeme

  • SŠ technického směru
  • Komunikativnost a orientaci na zákazníka
  • Zkušenost s řešením zákaznických reklamací
  • Pečlivost, důslednost a schopnost věc „dotáhnout"
  • Samostatnost
  • Anglický jazyk slovem i písmem na komunikativní úrovni
  • Zkušenost s nástroji kvality typu 8D report, 5 WHY, Ishikawa diagram
  • Min. základní znalosti normy IATF 16949:2016
  • Pokročilé znalosti MS Excel a MS Powerpoint
  • Řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat

Nabízíme

  • Rozvoj znalostí v oblasti kvality
  • Denní kontakt se zahraničními partnery + jazykové kurzy
  • Dlouhodobé zázemí silné společnosti
  • Notebook, mobilní telefon
  • V případě pozitivních výsledků 13 až 14 plat
  • Příspěvek na stravování (stravenky)
  • místo výkonu práce: Tuchoměřice (Praha-západ)

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.