předvýběr.cz

Obchodní zástupce – potravinářství

Zveřejněno 30.09.2019

Pro našeho klienta, společnost působící na českém trhu v oblasti rychloobrátkovém zboží - mlékárenské výrobky, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupce – potravinářství.

NÁPLŇ PRÁCE

  • rozvíjení obchodní spolupráce u stávajících zákazníků – nezávislý trh, VO, horeca industry
  • plnění prodejního plánu
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • vyjednávání obchodních podmínek na centrálách řetězců (nejedná se o klasického obchodníka, který jezdí po prodejnách)
  • reporting

POŽADAVKY

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • výborná znalost MS Office, především Excel, Outlook
  • všeobecná znalost a přehled NT a VO trhu
  • obchodní zkušenosti min 3 roky
  • zkušenosti z FMCG min 3 roky
  • vyjednávací schopnosti, komunikativnost, samostatnost, důslednost, odpovědnost
  • časová flexibilita a ochota cestovat
  • pozitivní myšlení a proaktivní přístup
  • prokazatelné obchodní úspěchy
  • zkušenosti s plánováním a analýzou
  • řidičský průkaz, sk. B
  • znalost SAP prostředí výhodou
  • základní znalost AJ výhodou

NABÍZÍME

  • práce na HPP
  • stabilní zázemí v mezinárodní společnosti
  • příjemný pracovní kolektiv, rodinné prostředí
  • působnost po celé ČR
  • mobilní telefon i k soukromému použití
  • auto i k soukromému použití
  • firemní benefity – stravenky, sick days, benefit karta, sleva na firemní výrobky, vzdělávací kurzy
  • odpovídající mzdové ohodnocení

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.