předvýběr.cz

Konstruktér jeřábů/Mechanical Design Engineer of Cranes

Zveřejněno 27.09.2019

Pro našeho klienta, společnost zabývající se projektováním a dodáváním jeřábů a zdvihacích systémů pro těžký průmysl, hledáme nového kolegu pro divizi v Itálii na pozici Konstruktér jeřábů/Mechanical Design Engineer of Cranes.

Hledáme zkušeného konstruktéra, který se bude podílet na vývoji jeřábů pro průmyslový sektor. Jedná se o práci v zahraničí - Itálii

Náplň práce

  • Práce s technickou dokumentací
  • Projektování strojních zařízení a součástí pro jeřáby
  • Vedení projektů za pomocí inženýrských principů a technik
  • Výběr výrobního materiálu
  • Podpora obchodního oddělení při indetifikaci technických a inovativních řešení
  • Koordinace s externími technickými odděleními

Požadujeme

  • Vzdělání ve strojním inženýrství
  • Minimálně 5 let zkušeností s projektováním jeřábů
  • Znalost mechanických částí
  • Znalost práce ve 2D/3D softwaru (AutoCAD, SolidWorks, Autodesk Inventor) a MS Office
  • Angličtina na výborné úrovni
  • Schopnost samostatné, ale i týmové práce
  • Flexibilita
  • Ochota cestovat po celém světě

Nabízíme

  • Práce ve stabilní společnosti v Itálii
  • Práce v zahraničí
  • Možnost cestovat po celém světě
  • Zahájení spolupráce dohodou