předvýběr.cz

Vedoucí provozu rychlého občerstvení

Zveřejněno 26.09.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá oborem gastronomie – rychlé občerstvení, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucí provozu rychlého občerstvení.

Náplň práce

  • Zodpovědnost za finanční i nefinanční výsledky celé restaurace
  • Vedení směn
  • Motivovat a vést svůj tým k lepším pracovním výkonům
  • Podpora a pomoc týmu za každé situace
  • Sledování finančních výsledků, zpracování analýz prodeje a jejich prezentace regionálnímu manažerovi na měsíční bázi

Požadujeme

  • SŠ vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou
  • Praxe na obdobné pozici či v oboru
  • Optimismus, odhodlání a vytrvalost i v nepříznivé situaci
  • Orientaci na hosta
  • Schopnost vést tým a také jej správně motivovat
  • Obchodní myšlení, analytické schopnosti

Nabízíme

  • Práci na HPP a smlouvu na dobu neurčitou
  • Bonusy/prémie, provize z prodeje
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie, občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Firemní akce
  • Možnost si napracovat hodiny
  • Místo výkonu práce: Praha