předvýběr.cz

Referent zahraničního prodeje

Zveřejněno 26.09.2019

Pro našeho klienta, českou společnost s mnohaletou tradicí, která vyrábí školní a kancelářské psací potřeby a provádí potisk reklamních a dárkových předmětů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Referent zahraničního prodeje.

Náplň práce

  • komunikace se zákazníky
  • příjem objednávek a jejich zpracování
  • komunikace s výrobou v Dačicích
  • hledání nových zákazníků

Požadujeme

  • minimálně SŠ s maturitou
  • praxe na pozici nebo v oboru výhodou, ale ne podmínkou
  • AJ na dobré úrovni, další jazyky (NJ, RJ apod.) výhodou

Nabízíme

  • práci na HPP
  • benefity (stravenky)
  • místo výkonu práce: Praha 4
  • mzda je tvořena dvěma složkami, základní nástupní plat 28.000 Kč hrubého + bonusy