předvýběr.cz

Stavbyvedoucí - vhodné i pro absolventy - Praha

Zveřejněno 24.09.2019

Pro našeho klienta, největší nezávislou společnost zabývající se speciálním zakládáním na světě, hledáme vhodné kandidáty na pozici Stavbyvedoucí.

Náplň práce

  • příprava a vedení staveb
  • vedení dokumentace staveb
  • koordinace a řízení prací
  • harmonogram výstavby
  • příprava podkladů pro fakturaci
  • reporting pro zahraniční vedení koncernu

Požadujeme

  • VŠ stavební (VUT, ČVUT, Vysoká škola báňská) specializace zakládání staveb výhodou případně Střední průmyslová škola
  • znalost německého nebo anglického jazyka výhodou nikoliv podmínkou
  • znalost práce s počítačem (Word, Excel, internet)
  • samostatnost a flexibilitu
  • řidičský průkaz (třída B)
  • praxe z oblasti speciálního zakládání staveb výhodou

Nabízíme

  • možnost profesního růstu i absolventům
  • odpovídající platové ohodnocení
  • práci v zavedené mezinárodní firmě
  • zaměstnanecké benefity - Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
  • možnost seberealizace při řízení významných staveb
  • týmovou práce v otevřeném a přátelském kolektivu

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Vás v nejbližší době kontaktovat.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou