předvýběr.cz

Manažer/ka personalistiky

Zveřejněno 23.09.2019

Pro našeho klienta, českou dodavatelsko-inženýringová společnost, působící na trhu od roku 1990 v oblasti žáruvzdorných vyzdívek a izolací pro průmyslové tepelné agregáty, hledáme vhodné kandidáty na pozici Manažer/ka personalistiky.

Náplň práce

  • řádné vedení personální administrativy a agendy, koordinace a zajištění školení a firemních akcí
  • přehled o struktuře všech zaměstnanců, efektivní vyhledávání nových zaměstnanců
  • koordinace personálních aktivit v celé společnosti, rozvíjí firemní kultury
  • přehled o komplexní legislativě společnosti, standardech a jejich dodržování, spolupráce při aktualizaci odborný dohled na funkčnost Integrovaného systému řízení
  • předkládání návrhů na Vedení, úzká spolupráce s vedením
  • odborný dohled na funkčnost IMS a přípravu pro každoroční audit IMS a na funkčnost systému Projektového řízení
  • doplňování statistiky personálního controllingu – každý měsíc
  • navrhování opatření vedoucí ke zlepšení efektivity a produktivity zaměstnanců
  • výběr, příjem a adaptace nových zaměstnanců, komunikace s personálními agenturami
  • zodpovědnost za vedení a za aktualizaci elektronických seznamů zaměstnanců, školení, lékařských prohlídek, dovolených, personálního controllingu
  • řádné vystavování smluv a ostatních dokumentů v souladu s personální administrativou
  • komunikace s úřady, pověřeným pracovníkem pro BOZP a PO
  • spolupráce na plnění Strategie, na motivačních a rozvojových programech
  • zajišťování školení a vyhodnocování zpětné vazby ze školení
  • podporování splnění Strategie společnosti, plnění OFP společnosti, projekty společnosti, komunikace mezi vedením a zaměstnanci společnosti
  • zajišťování průzkumů a dotazníků mezi zaměstnanci včetně vyhodnocení
  • zpracovávání a kompletizace měsíčních podkladů pro mzdy a spolupráce se mzdovou účetní
  • osobní kontrola staveb

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ekonomického/humanitního směru s min. 3 roky praxe
  • znalost právních předpisů a jejich aplikace v praxi
  • řidičský průkaz sk. B.
  • zájem o odborný rozvoj a zdokonalování znalostí
  • zájem pracovat v týmu ve středně-velké společnosti
  • časovou flexibilitu
  • znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni.
  • znalost personalistiky, řízení lidských zdrojů a metod personální práce
  • zvládání stresových situací, základní manažerské dovednosti
  • znalost práce s PC (MS Office - Word, Excel, Outlook, internet…)

Nabízíme

  • celoroční zaměstnání
  • progresivní platové podmínky
  • zázemí přední české společnosti v oboru žáruvzdorných vyzdívek
  • podporu odborného profesního rozvoje a růstu
  • týden dovolené navíc
  • stravenky v hodnotě 90 Kč
  • rozvojové a vzdělávací projekty
  • firemní jazykové kurzy
  • mobilní telefon s limitem k soukr. Hovorům
  • Lokalita- Praha