předvýběr.cz

Specialista insolvenčního oddělení

Zveřejněno 20.09.2019

Pro našeho klienta, významnou společnost specializující se na faktoring bankovních aktiv, hledáme vhodné kandidáty na pozici Specialista insolvenčního oddělení.

Požadujeme

  • Základní orientaci v oblasti vymáhání, bankovnictví a práva
  • Výhodou jsou znalosti a zkušenosti s hromadnou správou většího množství pohledávek, znalost jednotlivých fází vymáhání, zejména insolvenční
  • Úplné středoškolské či vysokoškolské vzdělání ekonomického nebo právního směru
  • Pečlivost, důslednost, zodpovědnost, systematičnost, aktivní a pozitivní přístup
  • Znalost práce s PC (Word, Excel) na dobré uživatelské úrovni

Nabízíme

  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • Zázemí významné společnosti působící dlouhodobě na českém trhu
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Práci v profesionálně zaškoleném kolektivu
  • Firemní benefity
  • Možnost osobního rozvoje
  • Práci s mladým kolektivem
  • Příležitost pro absolventy bez praxe
  • Místo výkonu práce – Praha 1

Náplň práce

  • Vypracování dokumentů v rámci správy pohledávek, zejména insolvenčního řízení
  • Příprava insolvenčních přihlášek
  • Vyhotovování odpovědí na základě výzev soudů a insolvenčních správců
  • Aktivní spolupráce s ostatními odděleními napříč společností
  • Komunikace se soudy, insolvenčními správci, bankami a exekutory

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.