předvýběr.cz

Specialista oddělení Customer Care

Zveřejněno 18.09.2019

Pro našeho klienta, investiční společnost, která na českém trhu úspěšně působí již od roku 1995, hledáme vhodného kandidáta na pozici Specialista oddělení Customer Care.

Náplň práce

  • poskytování servisu obchodním zástupcům a stávajícím klientům
  • telefonická, emailová a osobní komunikace
  • odborná podpora v oblasti investičních produktů a penzijního spoření
  • možnost specializace a individuálního rozvoje v rámci zhruba 15členného týmu

Předpoklady

  • středoškolské nebo odborné vyučení zakončené maturitou (ekonomické vzdělání výhodou)
  • znalost MS Office (MS Excel, MS Word, MS Outlook)
  • zájem o finanční produkty
  • výborné komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • ochota učit se novým věcem
  • zodpovědnost a samostatnost

Nabízíme

  • náročnou, ale zajímavou práci v přátelském a dynamickém kolektivu u předního investičního manažera v ČR
  • rozšíření znalostí o finančních trzích, činnosti obchodníka s cennými papíry a penzijní společnosti
  • dobré platové ohodnocení a širokou škálu firemních benefitů (bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky, vzdělávací kurzy/školení, občerstvení na pracovišti, pravidelné firemní akce, příspěvek na kartu Multisport)
  • 5 týdnů dovolené
  • místo výkonu práce: Praha 1 - moderní prostředí v atraktivní lokalitě centra Prahy s výbornou dopravní dostupností

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.