předvýběr.cz

Programátor

Zveřejněno 16.09.2019

Pro našeho klienta, společnost, která nabízí komplexní řešení v oblasti řízení dopravy, hledáme vhodného kandidáta na pozici Programátora.

Náplň práce

  • Tvorba a systémová údržba SW aplikací ve speciálních systémech dopravní telematiky
  • Tvorba nebo spolupráce na tvorbě systémových návrhů telematických aplikací
  • Spolupráce na implementaci systémových řešení v oblasti řízení dopravy
  • Tvorba servisní a uživatelské dokumentace k nově vytvořeným aplikacím

Požadujeme

  • VŠ/SŠ (ČVUT/VUT) obor technická kybernetika, IT technologie
  • Znalost programování v jazyce C, C++, (+Cmake), Java (+Maven) Python, Ansibuild
  • Znalost OS Linux v úrovni použití distribuce + implementace SW modulů
  • AJ slovem i písmem (interní komunikace i komunikace s klienty)
  • NJ výhodou
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Stabilní zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Dobré pracovní podmínky
  • Možnost osobního růstu
  • Služební telefon a notebook
  • Služební automobil k pracovním účelům
  • Zaměstnanecké výhody – příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, zaměstnanecký program od mobilního operátora i pro rodinné příslušníky
  • Místo výkonu práce: Praha 4