předvýběr.cz

Chemický inženýr, projektant, technolog

Zveřejněno 13.09.2019

Pro našeho klienta, úspěšnou společnost nabízející projektové a inženýrské služby v oblasti chemických, potravinářských závodů a ve sféře tukového průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Chemický inženýr, projektant, technolog.

Náplň práce

  • Zpracování technologických částí projektů
  • Technologické výpočty
  • Zpracování P&I diagramů
  • Specifikace aparátů
  • Práce hlavně pro zahraniční zákazníky z celého světa

Požadujeme

  • VŠCHT nebo obdobnou VŠ
  • Praxe v oboru projekce
  • Využití výpočtových programů
  • Ochotu cestovat do zahraničí
  • Znalost AJ na pokročilé úrovni

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti s českými vlastníky, kteří se na práci ve společnosti velmi aktivně podílejí
  • Práci na dobu neurčitou ve vysoce specializované společnosti
  • Možnost rychlého profesního i osobního růstu
  • Možnost odpovídajícího finančního růstu
  • Příjemný mladý kolektiv střední firmy (cca 50 zaměstnanců)
  • Flexibilní pracovní dobu, příspěvek na stravování, firemní výuku angličtiny, služební telefon
  • Moderní kanceláře v Praze 6, 10 minut pěšky od metra