předvýběr.cz

Výrobní inženýr pro procesy a technologie

Zveřejněno 03.09.2019

Pro našeho klienta, společnost, která má za sebou více než sedmdesátiletou historii a je i dnes, poměrně unikátně, stále rodinným podnikem a působí na českém trhu již 25 let, hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici Výrobního inženýra pro procesy a technologie

Náplň práce

  • navrhovat a koordinovat malé úpravy stávajících zařízení s cílem optimalizovat jejich vlastnosti
  • podle potřeby a návrhů výroby nakreslit technický výkres nových jednoduchých přípravků a zajistit jejich výrobu externími firmami
  • účastnit se procesu vývoje nového strojního zařízení, svým přístupem obohatit proces návrhu konstrukce, např. z pohledu ergonomie, údržby nebo bezpečnosti
  • účastnit se jednání o potřebném strojním vybavení pro nové výroby, spolupracovat na specifikaci nového zařízení, hledat možné dodavatele a analyzovat jejich podmínky dodání
  • neustálé zlepšování, principy štíhlé výroby

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ve strojírenství
  • praxi na obdobné pozici
  • komunikativní znalost AJ (email, telefon)
  • znalost technických výkresů
  • systémový přístup, důslednost
  • zkušenost s kreslením výkresů v CAD programech (výhodou SolidWorks)

Nabízíme

  • práci na hlavní pracovní poměr na dobu určitou s prodloužením
  • zázemí mezinárodní společnosti, pro níž zaměstnanci nejsou jen čísly na seznamu lidských zdrojů
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • hrazené kurzy angličtiny
  • podporu Zaměstnanecké nadace v tíživých situacích, při studiu dětí, apod.
  • 1× týdně volný vstup do aquaparku a na cvičení či fitness
  • obědy za 20 Kč
  • příměstské tábory v areálu firmy, posezónní večírek, vánoční dárky, výlety, family days a řadu jiných benefitů
  • místo výkonu práce ve Vyškově

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.